מצטרפים לקורסי הקיץ של מטיק ומתחילים את תשפ"ג ברגל ימין!

מטיק // מבחנים באנגלית לכיתה ז'

מבחנים באנגלית לכיתה ז'

מבחנים באנגלית לכיתה ז'

בלימודי האנגלית בכיתה ז' ישנה קפיצה משמעותית ברמת החומר והמיומנויות הנדרשות מהתלמידים לעומת הלימודים ביסודי.
כדי לעזור לכם, הכנו לכם מבחנים באנגלית לכיתה ז' לתרגול ובדיקת הרמה שלכם וחומרים ודפי עבודה על כל הנושאים הנלמדים.

יש לכם שאלה על חומר הלימוד? מוזמנים להשאיר לנו תגובה בחלק התחתון של העמוד ונחזור אליכם עם הפתרון.
מרגישים שיש נושא שלם שאתם לא מספיק מבינים אותו? צריכים עזרה לקראת מבחן באנגלית?
מוזמנים לקרוא כאן למטה איך מטיק יכולה לעזור לכם. בנוסף, תוכלו לבקר בעמוד שיעורים פרטיים באנגלית כדי לראות את מסלולי הלימוד שלנו.

אנסין באנגלית לכיתה ז'

תלמידים יקרים, לפניכם טקסטים באנגלית לכיתה ז' הכוללים דפי תשובות נפרדים כדי שתוכלו לתרגל את הבנת הנקרא שלכם. 

מבחנים באנגלית לכיתה ז'

תלמידים יקרים, כתבנו עבורכם מבחן באנגלית כדי שתוכלו לתרגל את חומר הלימוד באנגלית לכיתה ז'.
המבחן כולל תרגול בכל נושאי הלימוד הנלמדים בכיתה ז': אוצר מילים, דקדוק – present simple, present progressive, past simple, stative verbs, כדי שתוכלו לתרגל כל נושא באופן מעמיק ולוודא שאתם שולטים בחומר הלימוד.

מה לומדים באנגלית לכיתה ז'?

חומר הלימוד מורכב מחמישה תחומים:

הבנת הנקרא: בכיתה ז' מתמודדים התלמידים עם קטעי הבנת הנקרא ארוכים וקשים יותר מאלה שנלמדו עד כה. התלמידים לומדים לאתר את הנושא המרכזי של הטקסט, לחפש בו אינפורמציה ספציפית, למצוא את משפטי המפתח בכל פסקה ולהבין את ההוראות שניתנות להם.

דקדוק לכיתה ז': בשיעורי האנגלית לכיתה ז' התלמידים חוזרים על שלושת הזמנים שלמדו בכיתה ו' – הווה פשוט (present simple), הווה ממושך (present progressive) ועבר פשוט (past simple). כמו כן, הם לומדים חומר דקדוקי ותחבירי נוסף כגון:
(Parts of speech (noun,verb,adjective
עתיד Future
(Modals (can, can’t should, must, mustn’t
Comparative and superlative adjectives

אוצר מילים: במהלך השנה בכל יחידת לימוד מוצגות לתלמידים כמה עשרות מילים חדשות שעליהם ללמוד להכתבות ובחנים. במקרים רבים, הבוחן כולל משפטים שחסרה בהם מילה ומחסן מילים שממנו התלמידים צריכים לבחור את המילה החסרה. בניגוד להכתבה, שדורשת אך ורק היכרות עם המילה שנלמדה, בחני אוצר מילים דורשים גם הבנת משפטים שלמים ואסטרטגיות התמודדות, כגון היכרות עם חלק הדיבר של המילה.

כתיבה: באנגלית לכיתה ז' מתחילים לכתוב חיבורים מלאים באנגלית, דבר שלא נעשה לפני כן. בין סוגי הכתיבה נלמדים בכיתה ז' נמצאים חיבור תיאורי וחיבור דעה. כמו כן, מלמדים את התלמידים יסודות כתיבה כגון שימוש באותיות גדולות, חוקי תחביר ושימוש נכון בזמנים.

דיבור: בשיעורי האנגלית בכיתה ז' התלמידים מתבקשים להציג בעל פה בפני הכיתה פרויקט שעשו או מצגת שהכינו בנושאים שונים, כגון אדם נערץ.

צריכים עזרה באנגלית לכיתה ז'?

הרשמו ל-3 שיעורי ניסיון אונליין עם מורה פרטי לאנגלית שיאבחן את הרמה והידע שלכם בחומר הלימוד, יתחיל ללמד אתכם את החומר בצורה ממוקדת ויבנה לכם תכנית לימודים אישית.
החבילה כוללת שיעור פרטי + 2 שיעורי תרגול בקבוצה קטנה, בה המורה עובד עם כל תלמיד באופן אישי לפי תכנית הלימוד שלו.
 

יש לכם שאלה בנושאי הלימוד באנגלית לכיתה ז'?

השאירו תגובה ונשמח לעזור לכם 🙂

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

לקריאה נוספת

צריכים עזרה באנגלית? דברו איתנו

לקוחות מספרים:

5.0
מבוסס על 13 ביקורות
מופעל באמצעות Facebook
Mali Reuven Shmuel
Mali Reuven Shmuel
2021-08-16T09:01:29+0000
רשמתי את הילדה לקורסי הקיץ במתמטיקה ואנגלית בגדרה. ברצוני לשבח את צוות המורים האיכותי והנדיר במטיק , הילדה לא רק שהספיקה להשלים פערים היא גם התקדמה בחומר בעזרת הצוות הנפלא . כמובן שרשמנו אותה להמשך לימודים גם בשנה הקרובה , ממליצה לכל מי שמחפש פתרון... לשנה הקרובה להירשם רק במטיק .. כאן באמת מלווים את הילדים עד ההגעה ליעד ..קראו עוד
Smadar Gavish
Smadar Gavish
2021-07-11T13:26:00+0000
ממליצה מאוד על מטיק וספציפית על אוריאל, הבת שלי השלימה פער של יותר מחצי שנה במתמטיקה בגלל קורונה בתוך מספר שבועות בלבד. יש תוצאות ! רציניים מקצועיים ואכפתים. ממליצה בחום
שרית רפפורט
שרית רפפורט
2021-07-10T12:00:18+0000
השיעורים התקיימו עם מורים רציניים ומאד נעימים. הבת שלי השיגה ציוניים גבוהים מהיום שהצטרפה לשיעורים במטיק.
רחלי דוד חולי
רחלי דוד חולי
2020-04-26T11:24:48+0000
צוות מדהים . מורים קשובים ואיכפתיים. מכירה אותם כבר הרבה שנים ילד אחד סיים דרכם בהצלחה רבה. והילד השני עכשיו לומד ממש מרוצה וממליצה אין עליכם⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩💯💯💯💯💯💯
Liat Steinmetz Mordowich
Liat Steinmetz Mordowich
2020-04-20T11:47:27+0000
צוות נהדר מעביר את השיעורים בצורה נעימה וברורה, קשר מעולה עם הילדים ומאוד מסודרים ואחראיים בהתנהלות מול ההורים
רמיז מרדכי
רמיז מרדכי
2019-09-19T10:12:04+0000
שלום רב,אני רמיז מרדכי.אני ואישתי משקיעים המון בחינוך ילדינו ,בתגבורים של שיעורים פרטיים ובספורט. בני עידן מרדכי לומד בבית"ס בגין גדרה ,השנה עלה לכיתה יא .בדיעבד הוא התקשה במתמטיקה ,מורים במתמטיקה בבי"ס טענו שעידן לא משקיע לא לומד מספיק לא האמינו... בו ולא יזמו גישה אישית בשיחות מוטיבציה עם עידן הבנתי שיש לו מוטיבציה ורצון ללמוד אך לא הצליח להבין את החומר הנלמד ,כאשר לא מבינים משהו מייד יש ירידה המוטיבציה הרגשת נחיתות ואי הצלחה וסלידה כלפי לימודים. מזה שנתיים עידן לומד אצל אוריאל שקד במטיק.תבינו הגענו למטיק מטעמי חיסכון כי השקענו המון כסף בשיעורים פרטיים שלא הניבו פרי. לכן אני חוזר שוב לאוריאל שקד ורוצה לפרגן ולשבח אותו,מורה שמוביל את התלמידיו מאמין בהם רואה בעבודתו שליחות גדולה!!!אלה לא סתם מילים ושבחים יש מאחוריהם שעות רבות של עבודה קשה גם על חשבון זמן הפרטי שלו בוואטסאפים הודעות סמס של עזרה בלימודים. כנ"ל עידן מאוד רצה ללמוד אך כמעט הדרדר ופיתח סלידה ללימודים,אך למזלנו התחיל ללמוד אצל אוריאל שקד.הדברים התחילו להשתנות עידן חזר משיעורים עם מוטיבציה עם הבנה של החומר הנלמד עם רצון להשלים שיעורי בית ולהצליח, התחיל לגלות עניין המתמטיקה התעקש לעלות רמה .בשיחות עם עידן הבנתי שיש כאן מורה אמיתי,שמעתי מעידן כל פעם "אלוואי והיו לי מורים כאלה בבית"ס שמאמינים בי יודעים להסביר את החומר הנלמד"גם בשיחות ופגישות שלי עם המורים במתמטיקה בבית"ס שמעתי שהוא לא לומד מספיק ולא משקיע וגם לא כדאי לו לעלות רמה ל5 יחידות מתמטיקה כי צריך שתהיה לו חשיבה מתמטית אך אני ראיתי שעידן מודאג מהמצב וחשוב לו להצליח לעלות ל5 יחידות ,הוא האמין בעצמו שהוא מסוגל וזה העתיד שלו שהוא בחר.אני תמחתי בעידן והרגשתי שזה לא מספיק ומאצע הדרך פוגשים במלח הארץ אוריאל שקד מורה משכמו ומעלה שרואה בעבודתו שליחות חייו,גישה אישית ידע יכולת להרצאות ולהסביר התמדה ואימונה בתלמידים.מורה דרך ברמה פסיכולוגית ,אישית חברתית מנטלית רגשית עד לרמה של חלוקת לוז יומי ושבועי של התלמיד וליו דווקא לימודים אלה גם פנאי חברים ספורט כושר משפחה.זה גרם לעידן לרוץ לשולחן לימודים להשלים שיעורי בית, כי הוא הבין שזאת הדרך להצליח .אוריאל יוזם שיחות עם ההורים לא רק מתעניין אלה גם מכוון ומיישר קו עם ההורים על מנת לתמוך מהבית בתלמיד.חברים זה לא מובן מאליו על חשבון זמנו הפנוי ,מצאתי את עצמי משוחח עם אוריאל על עידן כמה תמיכה ודאגה כמה חשוב לו שהתלמידים שלו יצליחו .חשוב לציין שעידן עלה ל 5 יחידות לכן אינני יכול כי בנאדם להשאר אדיש.אני אומר לכם באמת מכל הלב אלוואי שבמערכת חינוך שלנו יהיהו אנשים חשובים כמו אוריאל שקד.חשוב לי לתמוך ולפרגן לאוריאל,עבודתו לא לשווא היא חשובה והוא איש חשוב לנו. !!!בהצלחה עלה להצליח אוריאל בברכה רמיז מרדכי!!!!!קראו עוד
נועה פרח
נועה פרח
2019-05-23T13:18:11+0000
ביתי בכיתה ט בשיעורים פרטיים שנה שנייה דרך מטיק מומלץ מאוד,המורים מעולים קשובים ואיכפתיים. יש גמישות מבחינת השעות. במידה ולא מסתדר הם מחזירים שיעורים .
Muri Krako
Muri Krako
2019-05-20T14:57:37+0000
בני בכיתה י׳ ולומד כבר כשנה מתמטיקה ב״מטיק״. יש לי רק מילים טובות על צוות המורים- איכפתיים, מעורבים וכמובן- רציניים. אני ממליצה על מורי מטיק במתמטיקה, ומניחה שגם במקצועות אחרים המורים הם מקצועיים וערכיים.
אדוה יפהר
אדוה יפהר
2019-05-19T13:48:51+0000
מומלץ בחום. צוות מקצועי ואיכפתי. מנסיון מוצלח של כמעט 3 שנים.
Dafna Reuven
Dafna Reuven
2019-05-16T15:55:25+0000
הבן שלי לומד כבר שנה במטיק. השיפור עצום!!! הוא נתרם מאוד מהמקצועיות ההכלה וההבנה. אסף המורה הוא פשוט נפלא ומקצועי... מומלץ בחום👍🏻👍🏻
לימור בן חמו
לימור בן חמו
2019-01-06T10:23:04+0000
שנה שנייה של הצלחה, הבן שלי לומד אנגלית .מגיע בשמחה מקבל יחס אישי ומותאם לימודית לרמה שלו. מדריכים מקצוענים, מחיר ושירות הוגן. מרוצים וממליצים בחום .
סימנטוב אמריו
סימנטוב אמריו
2018-12-30T16:26:41+0000
2 הילדים שלי לומדים במטיק, מורים מצוינים יחס אישי ואכפתי , הציונים שלהם השתפרו מאוד. תודה רבה 👍
גדי עבאדי
גדי עבאדי
2018-12-26T11:52:52+0000
מורים מקצועיים עם יחס אישי,למרות שלומדים בקבוצה, משפרים לילדים את ביטחון ומקדמים אותם בלימודים! שלושת הילדים שלי נמצאים בשיעורי אנגלית עם גלעד, שלצערי הרב אנחנו נפרדים ממנו בקרוב, מורה מדהים עם יחס אישי . התרומה שלו לילדים שלי עצומה, התקדמות... בלימוד, שיפור בציונים והכי חשוב שיפור ענק בביטחון שלהם. הבת הגדולה שלי לומדת גם מתמטיקה עם אוריאל , וגם פה השינוי עצום. היחס למתמטיקה השתנה ....פתאום נראה שהיא אוהבת מתמטיקה חחח. הוא שיפר לה את הביטחון והיא התקדמה בצורה משמעותית...היא לפני בגרות והציונים שלה מדהימים. אחרי כל מה שכתבתי אפשר להבין למה אני ממליץ בחום על מטיק !קראו עוד
הביקורות הבאות

האתגרים העומדים בפני התלמידים:

היקף החומר ורמת הלימוד: התלמידים והתלמידות צריכים ללמוד חומר רב ובדרגת קושי גבוהה יותר ממה שהיו מורגלים בביה"ס היסודי. תלמידים שאינם מכירים לעומק את כל אותיות ה-ABC והגייתן ואינם שולטים באוצר מילים בסיסי יתקשו לעמוד בדרישות של תוכנית הלימודים של כיתה ז'.

מורים חדשים: התלמידים צריכים להתרגל למורה חדש. עד סוף כיתה ו', המורים בביה"ס היסודי כבר הכירו כל תלמיד ותלמידה ברמה האישית, וידעו להמליץ על שעות תגבור לתלמידים שהזדקקו לעזרה. למורים בחטיבת הביניים אין היכרות מוקדמת עם התלמידים, ולעיתים התלמידים מרגישים שהמורה החדש לא נותן להם את היחס שקיבלו ממוריהם ומורותיהם בביה"ס היסודי.

לחץ להצליח בלימודים: בכיתה ז' התלמידים מחולקים לראשונה להקבצות, ועקב כך הלחץ להצליח בלימודים גובר. לעיתים קרובות התלמידים תופסים קשיים לימודיים בחטיבת הביניים כסמן לאי הצלחה בבחינת הבגרות באנגלית או לשיבוצם למספר יחידות נמוך. תלמיד עלול לחשוב שאם הוא משובץ להקבצה ב' בחטיבת הביניים, הוא לעולם לא יצליח להצטיין בבחינת הבגרות או להשתבץ ל-5 יחידות. מחשבה זו נפוצה, אך מוטעית. תלמידים בינוניים או אפילו חלשים יכולים להשתפר באופן משמעותי, ובעקבות זאת לעלות הקבצה. יש להם מספר שנים לעשות זאת!  

המעבר לחטיבת הביניים: התלמידים והתלמידות חווים תקופת הסתגלות לא פשוטה. לאחר שש שנים באותו בית ספר, הם מגיעים לבית ספר חדש שעליהם להתרגל אליו. כמו כן, בעוד שבכיתה ו' התלמידים היוו את השכבה הבוגרות ביותר בביה"ס היסודי, בכיתה ז' הם הופכים להיות הצעירים ביותר. לבסוף, עליהם להתאים את עצמם הן למסגרת חברתית והן למסגרת לימודית חדשה. לחלקם המעבר לחטיבת הביניים יהיה חלק בעוד שלאחרים ייקח זמן רב יותר להסתגל. לעיתים, לקשיי הסתגלות ובעיות חברתיות תהיה השפעה על הישגים לימודיים.

כיצד מרכזי הלמידה של מטיק יכולים לעזור לך

תכנית אישית לכל תלמיד ותלמידה, לאחר אבחון רמת הידע שלהם, כך גם תלמידים עם פערים מהיסודי יוכלו להגיע להישגים ולהשתבץ בהקבצה גבוהה. קבוצות קטנות של 3 – 5 תלמידים ותלמידות הכוללת מורה לאנגלית של מטיק. הצוות שלנו נבחר בקפידה וכולל אך ורק מורים בעלי ניסיון!

עלייה של 30% בציון בתוך שלושה חודשים. הגעה לרמה שממצה את הפוטנציאל של התלמיד בכל המיומנויות הנדרשות בלימודי האנגלית בתוך שנה.

קשר רציף עם ההורים ועם המורה לאנגלית של התלמידים, כך המורים של מטיק יוכלו לעזור לתלמיד לצלוח בקלות את המעבר לחטיבת הביניים.

התאמת ההסבר לתלמידים – בכיתה ז' הרמה הלימודית עולה ותלמידים רבים חשים תסכול מכך שהם אינם מבינים את החומר הנלמד בכיתה. המורים של מטיק יתאימו את ההסבר לתלמיד באופן אישי, כך שהוא יוכל להבין בדרך שהכי מתאימה לצורת החשיבה שלו.

השקעה בפן האישי/רגשי – בכיתה ז' לתלמידים רבים יש קשיים בעקבות המעבר מהיסודי לחטיבת הביניים. המורים של מטיק מתייחסים גם לפן הרגשי ויעזרו לתלמידים להסתגל למסגרת הלימודים החדשה.

תרגול ודפי עבודה באנגלית לכיתה ז'

דוגמאות לשאלות: