שיעורים פרטיים באנגלית בקיץ

סגירת פערים, הכנה למבחן מעבר באנגלית והכנת עבודות הקיץ

מרכזי הלמידה של מטיק פועלים במהלך כל השנה, גם בחופשת הקיץ. בשיעורי הקיץ באנגלית של מטיק תוכלו לסגור פערים לקראת השנה הבאה, להתכונן למבחן מעבר באנגלית, להכין את עבודת הקיץ באנגלית ולהעשיר את הידע שלכם בשפה.

בקורסי הקיץ אנחנו עובדים עם כל תלמיד לפי הצרכים והמטרות שלו כדי יגיע מוכן ללימודי האנגלית בשנה הבאה. המורים שלנו מכירים את תכניות משרד החינוך ויודעים איך לבנות לכל תלמיד את התכנית שתמקסם את היכולות שלו.

אילו קורסי קיץ באנגלית אנו מציעים?

כדי להתאים את הלמידה לצרכים ולמטרות של כל תלמיד אנחנו עורכים בתחילת הלימוד אבחון שבודק את הרמה והמטרות שלו, ובונים לו תכנית לימודים אישית לקורס הקיץ.

קורס קיץ למבחני מעבר באנגלית
בתי הספר מקיימים מבחן מעבר באנגלית בשבוע האחרון של הקיץ או מבחן פתיחה בתחילת השנה. הקורס מתאים לתלמידים שרוצים להתכונן למבחן מעבר באנגלית כדי לעלות הקבצה או לעלות רמה בבגרות ל-4 ו-5 יחידות. בקורס הקיץ נעבוד עם התלמיד על עבודת הקיץ באנגלית של הרמה מעל, כדי להביא אותו להצלחה במבחן המעבר באנגלית.

קורס קיץ לסגירת פערים
בחופשת הקיץ בזמן שבית הספר לא עובד ולא מתקדמים בחומר, זו הזדמנות מצוינת עבור התלמידים לסגור פערים באנגלית לקראת השנה הבאה.
בשיעורי הקיץ במטיק נחזור עם התלמיד על החומר באנגלית ונעבוד איתו על דפי העבודה באנגלית לקיץ כדי שיגיע מוכן ללימודים בשנה הבאה, ללא פערים בחומר.

קורס קיץ לשמירה על רצף למידה
תרגול אנגלית בקיץ עוזר לשמור על הכושר של התלמיד ולשפר את הרמה שלו בשפה האנגלית. הקורס מתאים לתלמידי כיתות ז'-י"ב שרוצים לקבל הכנה מקיפה לקראת לימודי האנגלית בשנה הבאה. בשיעורי הקיץ נעבור על החומר שנלמד השנה ונעשיר את הידע של התלמיד בשפה.

קורס קיץ להכנת עבודת הקיץ
אחרי שהתלמיד היה בים ובילה עם חברים, הוא יכול להצטרף לקורס הקיץ בשבוע האחרון של החופשה ולהכין את עבודת הקיץ. הקורס מתאים לתלמידים חזקים שמעוניינים במסגרת לימודית שתעזור להם להתכונן לקראת תחילת השנה. במהלך הקורס נעבוד עם התלמיד על עבודת הקיץ שקיבל מבית הספר ונכין אותו לקראת לימודי האנגלית בשנה הבאה.

איפה אנחנו מלמדים שיעורים פרטיים באנגלית בקיץ?

בכל מקום בארץ (ובעולם)! פתחנו שיעורי אונליין באנגלית כדי שתוכלו להצטרף לשיעורים שלנו מכל מקום.

בנוסף, אפשר להצטרף לקורסי הקיץ הפרונטליים שלנו בסניפי: תל אביב, גדרה, גדרות, באר יעקב, ורמת גן.

מי המורים הפרטיים לאנגלית של מטיק?

המורים שלנו הם אקדמאים בעלי ניסיון רב בהוראה עם מחויבות גבוהה להצלחה של התלמידים. עם ההכשרה המקיפה שלנו הכוללת לימוד תכניות משרד החינוך ולימוד כיצד לסייע לתלמידים לרכוש מיומנויות למידה וביטחון בידע שלהם, ושיטת הלימוד הייחודית שלנו שמתאימה את הלמידה לכל תלמיד באופן אישי –  המורים שלנו הם הרבה יותר מעוד מורה פרטי לאנגלית.

איך אפשר להצטרף לקורסי הקיץ באנגלית?

מוזמנים להירשם אונליין דרך האתר או להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

ההרשמה היא לקורס של 8 מפגשים במהלך יולי-אוגוסט ביום ושעה קבועים למשך שעתיים אקדמיות (כמובן שניתן לשנות מועדים ספציפיים בהתאם לתכניות הקיץ שלכם). הקורס מתקיים בקבוצה קטנה של עד 6 תלמידים, בה המורה עובד עם כל תלמיד באופן אישי.

הקורס כולל אבחון אישי הבודק את הרמה של התלמיד ובניית תכנית אישית לקיץ בהתאם לרמה ולמטרה של התלמיד.

דברו איתנו

לקריאה נוספת

תלמידים והורים מספרים:

מטיק - מורים פרטיים וקבוצות למידה במתמטיקה ובאנגלית
5.0
מבוסס על 13 ביקורות
מופעל באמצעות Facebook
Mali Reuven Shmuel
Mali Reuven Shmuel
2021-08-16T09:01:29+0000
רשמתי את הילדה לקורסי הקיץ במתמטיקה ואנגלית בגדרה. ברצוני לשבח את צוות המורים האיכותי והנדיר במטיק , הילדה לא רק שהספיקה להשלים פערים היא גם התקדמה בחומר בעזרת הצוות הנפלא . כמובן שרשמנו אותה להמשך לימודים גם בשנה הקרובה , ממליצה לכל מי שמחפש פתרון... לשנה הקרובה להירשם רק במטיק .. כאן באמת מלווים את הילדים עד ההגעה ליעד ..קראו עוד
Smadar Gavish
Smadar Gavish
2021-07-11T13:26:00+0000
ממליצה מאוד על מטיק וספציפית על אוריאל, הבת שלי השלימה פער של יותר מחצי שנה במתמטיקה בגלל קורונה בתוך מספר שבועות בלבד. יש תוצאות ! רציניים מקצועיים ואכפתים. ממליצה בחום
שרית רפפורט
שרית רפפורט
2021-07-10T12:00:18+0000
השיעורים התקיימו עם מורים רציניים ומאד נעימים. הבת שלי השיגה ציוניים גבוהים מהיום שהצטרפה לשיעורים במטיק.
רחלי דוד חולי
רחלי דוד חולי
2020-04-26T11:24:48+0000
צוות מדהים . מורים קשובים ואיכפתיים. מכירה אותם כבר הרבה שנים ילד אחד סיים דרכם בהצלחה רבה. והילד השני עכשיו לומד ממש מרוצה וממליצה אין עליכם⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩💯💯💯💯💯💯
Liat Steinmetz Mordowich
Liat Steinmetz Mordowich
2020-04-20T11:47:27+0000
צוות נהדר מעביר את השיעורים בצורה נעימה וברורה, קשר מעולה עם הילדים ומאוד מסודרים ואחראיים בהתנהלות מול ההורים
רמיז מרדכי
רמיז מרדכי
2019-09-19T10:12:04+0000
שלום רב,אני רמיז מרדכי.אני ואישתי משקיעים המון בחינוך ילדינו ,בתגבורים של שיעורים פרטיים ובספורט. בני עידן מרדכי לומד בבית"ס בגין גדרה ,השנה עלה לכיתה יא .בדיעבד הוא התקשה במתמטיקה ,מורים במתמטיקה בבי"ס טענו שעידן לא משקיע לא לומד מספיק לא האמינו... בו ולא יזמו גישה אישית בשיחות מוטיבציה עם עידן הבנתי שיש לו מוטיבציה ורצון ללמוד אך לא הצליח להבין את החומר הנלמד ,כאשר לא מבינים משהו מייד יש ירידה המוטיבציה הרגשת נחיתות ואי הצלחה וסלידה כלפי לימודים. מזה שנתיים עידן לומד אצל אוריאל שקד במטיק.תבינו הגענו למטיק מטעמי חיסכון כי השקענו המון כסף בשיעורים פרטיים שלא הניבו פרי. לכן אני חוזר שוב לאוריאל שקד ורוצה לפרגן ולשבח אותו,מורה שמוביל את התלמידיו מאמין בהם רואה בעבודתו שליחות גדולה!!!אלה לא סתם מילים ושבחים יש מאחוריהם שעות רבות של עבודה קשה גם על חשבון זמן הפרטי שלו בוואטסאפים הודעות סמס של עזרה בלימודים. כנ"ל עידן מאוד רצה ללמוד אך כמעט הדרדר ופיתח סלידה ללימודים,אך למזלנו התחיל ללמוד אצל אוריאל שקד.הדברים התחילו להשתנות עידן חזר משיעורים עם מוטיבציה עם הבנה של החומר הנלמד עם רצון להשלים שיעורי בית ולהצליח, התחיל לגלות עניין המתמטיקה התעקש לעלות רמה .בשיחות עם עידן הבנתי שיש כאן מורה אמיתי,שמעתי מעידן כל פעם "אלוואי והיו לי מורים כאלה בבית"ס שמאמינים בי יודעים להסביר את החומר הנלמד"גם בשיחות ופגישות שלי עם המורים במתמטיקה בבית"ס שמעתי שהוא לא לומד מספיק ולא משקיע וגם לא כדאי לו לעלות רמה ל5 יחידות מתמטיקה כי צריך שתהיה לו חשיבה מתמטית אך אני ראיתי שעידן מודאג מהמצב וחשוב לו להצליח לעלות ל5 יחידות ,הוא האמין בעצמו שהוא מסוגל וזה העתיד שלו שהוא בחר.אני תמחתי בעידן והרגשתי שזה לא מספיק ומאצע הדרך פוגשים במלח הארץ אוריאל שקד מורה משכמו ומעלה שרואה בעבודתו שליחות חייו,גישה אישית ידע יכולת להרצאות ולהסביר התמדה ואימונה בתלמידים.מורה דרך ברמה פסיכולוגית ,אישית חברתית מנטלית רגשית עד לרמה של חלוקת לוז יומי ושבועי של התלמיד וליו דווקא לימודים אלה גם פנאי חברים ספורט כושר משפחה.זה גרם לעידן לרוץ לשולחן לימודים להשלים שיעורי בית, כי הוא הבין שזאת הדרך להצליח .אוריאל יוזם שיחות עם ההורים לא רק מתעניין אלה גם מכוון ומיישר קו עם ההורים על מנת לתמוך מהבית בתלמיד.חברים זה לא מובן מאליו על חשבון זמנו הפנוי ,מצאתי את עצמי משוחח עם אוריאל על עידן כמה תמיכה ודאגה כמה חשוב לו שהתלמידים שלו יצליחו .חשוב לציין שעידן עלה ל 5 יחידות לכן אינני יכול כי בנאדם להשאר אדיש.אני אומר לכם באמת מכל הלב אלוואי שבמערכת חינוך שלנו יהיהו אנשים חשובים כמו אוריאל שקד.חשוב לי לתמוך ולפרגן לאוריאל,עבודתו לא לשווא היא חשובה והוא איש חשוב לנו. !!!בהצלחה עלה להצליח אוריאל בברכה רמיז מרדכי!!!!!קראו עוד
נועה פרח
נועה פרח
2019-05-23T13:18:11+0000
ביתי בכיתה ט בשיעורים פרטיים שנה שנייה דרך מטיק מומלץ מאוד,המורים מעולים קשובים ואיכפתיים. יש גמישות מבחינת השעות. במידה ולא מסתדר הם מחזירים שיעורים .
אדוה יפהר
אדוה יפהר
2019-05-19T13:48:51+0000
מומלץ בחום. צוות מקצועי ואיכפתי. מנסיון מוצלח של כמעט 3 שנים.
Dafna Reuven
Dafna Reuven
2019-05-16T15:55:25+0000
הבן שלי לומד כבר שנה במטיק. השיפור עצום!!! הוא נתרם מאוד מהמקצועיות ההכלה וההבנה. אסף המורה הוא פשוט נפלא ומקצועי... מומלץ בחום👍🏻👍🏻
לימור בן חמו
לימור בן חמו
2019-01-06T10:23:04+0000
שנה שנייה של הצלחה, הבן שלי לומד אנגלית .מגיע בשמחה מקבל יחס אישי ומותאם לימודית לרמה שלו. מדריכים מקצוענים, מחיר ושירות הוגן. מרוצים וממליצים בחום .
סימנטוב אמריו
סימנטוב אמריו
2018-12-30T16:26:41+0000
2 הילדים שלי לומדים במטיק, מורים מצוינים יחס אישי ואכפתי , הציונים שלהם השתפרו מאוד. תודה רבה 👍
גדי עבאדי
גדי עבאדי
2018-12-26T11:52:52+0000
מורים מקצועיים עם יחס אישי,למרות שלומדים בקבוצה, משפרים לילדים את ביטחון ומקדמים אותם בלימודים! שלושת הילדים שלי נמצאים בשיעורי אנגלית עם גלעד, שלצערי הרב אנחנו נפרדים ממנו בקרוב, מורה מדהים עם יחס אישי . התרומה שלו לילדים שלי עצומה, התקדמות... בלימוד, שיפור בציונים והכי חשוב שיפור ענק בביטחון שלהם. הבת הגדולה שלי לומדת גם מתמטיקה עם אוריאל , וגם פה השינוי עצום. היחס למתמטיקה השתנה ....פתאום נראה שהיא אוהבת מתמטיקה חחח. הוא שיפר לה את הביטחון והיא התקדמה בצורה משמעותית...היא לפני בגרות והציונים שלה מדהימים. אחרי כל מה שכתבתי אפשר להבין למה אני ממליץ בחום על מטיק !קראו עוד
הביקורות הבאות