מצטרפים לקורסי הקיץ של מטיק ומתחילים את תשפ"ג ברגל ימין!

מטיק //שיעורים פרטיים במתמטיקה// שיעורים פרטיים במתמטיקה בקבוצות קטנות לבגרות

שיעורים פרטיים במתמטיקה לבגרות

קבוצות למידה קטנות, יחס אישי לכל תלמיד ומחויבות לתוצאות

במטיק לומדים מתמטיקה לבגרות 3 יחידות, מתמטיקה לבגרות 4 יחידות  ומתמטיקה לבגרות 5 יחידות במסגרת שיעורים פרטיים בקבוצות למידה קטנות של 3-5 תלמידים. במסגרת השיעורים אנו שמים דגש על פיתוח אסטרטגיות חשיבה ומלמדים כיצד "לגשת" לפתרון שאלון הבגרות, כאשר לכל תלמיד בקבוצה נבנית תכנית לימודים אישית על בסיס אבחון צורות חשיבה והבנה מתמטית, שמטרתה: שיפור של 30% ומעלה בידע ובתוצאות בחינת הבגרות.

5 סיבות למה ללמוד מתמטיקה במסגרת שיעורים פרטיים בקבוצות קטנות

אבחון צורת חשיבה, תכנית לימודים אישית לכל תלמיד ומחויבות להצלחה
במסגרת לימודי מתמטיקה לבגרות במרכזי הלמידה של מטיק, כל תלמיד עובר אבחון של צורות חשיבה מתמטית ועל בסיס אבחון זה נבנית לו תכנית לימודים אישית. במסגרת זו אנו מעודדים עבודה עצמית, כך שהתלמיד יוכל להתמודד טוב יותר עם חומר הלימוד לבגרות במתמטיקה.

סימולציות, מרתונים ואסטרטגיות לפתרון הבגרות

למטיק חומרי תרגול איכותיים התואמים למבנה בחינות הבגרות במתמטיקה. כמו כן, לקראת הבחינה אנו מקיימים סימולציות ומרתונים ייעודיים, על מנת להפחית את אי הוודאות של התלמידים לקראת הבחינה. במסגרת זו אנו מלמדים אסטרטגיות כיצד "לגשת" לפתרון הבחינה. אסטרטגיות אלו מסייעות לתלמידים להוציא ציונים גבוהים יותר בבגרות.

מורים מקצועיים עם הצלחה מוכחת. במרכזי הלמידה של מטיק, מלמדים מורים אקדמאים בעלי ניסיון של מעל לעשור בהגשה לבגרות במתמטיקה 3, 4 ו- 5 יחידות עם ממוצע ציונים הגבוה ביותר מ- 20% מהממוצע הארצי. בנוסף המורים שלנו עוברים הכשרה מקיפה הכוללת מבדקי ידע על תכנית הלימודים לבגרות במתמטיקה של משרד החינוך, צורות חשיבה והבנה מתמטית, סימולציות של שיעורים ומשובים מצד התלמידים.

קשר ישיר ורציף עם המורים וההורים של התלמיד
המורים שלנו לבגרות במתמטיקה נמצאים בקשר פדגוגי שוטף עם המורים וההורים של התלמיד ונשארים מעודכנים בחומר הלימוד, מועדי מבחנים, קשיים אישיים ואתגרים. כך אנו יודעים בדיוק כיצד ניתן לסייע לתלמיד ולהביא אותו להצלחה בבגרות במתמטיקה.

אפשרויות לימוד מגוונות
תלמידים יכולים להצטרף לשיעורים פרטיים במתמטיקה לבגרות במרכזי הלמידה של מטיק לצורך ליווי שוטף לאורך כל השנה בלימודי המתמטיקה לבגרות, תגבור ותרגול שוטף של החומר הנלמד בכיתה, הכנה לקראת תחילת שנת הלימודים ולמעבר לבגרות גבוהה יותר במסגרת קורסי קיץ והכנה ממוקדת לבחינות הבגרות במתמטיקה במסגרת מרתונים לבגרות, כך שכל תלמיד יכול למצוא את מסגרת הלימוד לה הוא זקוק. כמו כן, למטיק מערכת למידה און ליין שלא משאירה אף תלמיד מאחור.

לאילו תלמידים מתאים מרכז הלמידה של מטיק?

לימוד מתמטיקה במסגרת שיעורים פרטיים בקבוצות קטנות במרכזי הלמידה של מטיק יכולה להתאים:

  • לתלמידי בגרות המרגישים שיש להם פערים בחומר הלימוד וזקוקים לתגבור שוטף וקבוע.
  • לתלמידי בגרות הזקוקים לתרגול נוסף לקראת בחינת הבגרות במתמטיקה.
  • לתלמידי בגרות המעוניינים לעבור מבגרות 3 יחידות לבגרות 4 יחידות במסגרת קורסי הקיץ שלנו.
  • לתלמידי בגרות המעוניינים לעבור מבגרות 4 יחידות לבגרות 5 יחידות במסגרת קורסי הקיץ שלנו.
  • לתלמידים חזקים ששואפים לשמור על רמה גבוהה.

היכן אנו מלמדים מתמטיקה לבגרות?

השיעורים הפרטיים שלנו בקבוצות קטנות מתקיימים במרכזי למידה ברחבי הארץ: תל אביב, אשקלון, גדרה, בית חשמונאי ועוד… 
לרשימת הסניפים המלאה…

המורים של מטיק למתמטיקה לבגרות

כל המורים שלנו למתמטיקה הנם אקדמאים עם ניסיון של מעל לעשור בהגשת תלמידים לבגרות במתמטיקה עם ממוצע ציונים הגבוה ביותר מ- 20% מהממוצע הארצי. עם ההכשרה השוטפת שלנו ושיטת הלימוד הייחודית שלנו המתבססת על צורת החשיבה המתמטית של התלמיד המורים שלנו הם הרבה יותר מעוד מורה פרטי למתמטיקה.

כמה עולה שיעור פרטי במתמטיקה לבגרות במטיק?

ניתן להצטרף לאחד ממסלולי הלימוד האפשריים שלנו במסגרת שיעורים פרטיים במתמטיקה לבגרות בקבוצות קטנות בעלות של 70 ש"ח לשעה.

להרשמה:  התקשרו לטלפון: 055-6658095  / השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם /  הרשמו באתר דרך המערכת

השאירו פרטים ונמצא את השיעור המתאים לכם:

קישורים חשובים:

תלמידים והורים מספרים:

5.0
מבוסס על 13 ביקורות
מופעל באמצעות Facebook
Mali Reuven Shmuel
Mali Reuven Shmuel
2021-08-16T09:01:29+0000
רשמתי את הילדה לקורסי הקיץ במתמטיקה ואנגלית בגדרה. ברצוני לשבח את צוות המורים האיכותי והנדיר במטיק , הילדה לא רק שהספיקה להשלים פערים היא גם התקדמה בחומר בעזרת הצוות הנפלא . כמובן שרשמנו אותה להמשך לימודים גם בשנה הקרובה , ממליצה לכל מי שמחפש פתרון... לשנה הקרובה להירשם רק במטיק .. כאן באמת מלווים את הילדים עד ההגעה ליעד ..קראו עוד
Smadar Gavish
Smadar Gavish
2021-07-11T13:26:00+0000
ממליצה מאוד על מטיק וספציפית על אוריאל, הבת שלי השלימה פער של יותר מחצי שנה במתמטיקה בגלל קורונה בתוך מספר שבועות בלבד. יש תוצאות ! רציניים מקצועיים ואכפתים. ממליצה בחום
שרית רפפורט
שרית רפפורט
2021-07-10T12:00:18+0000
השיעורים התקיימו עם מורים רציניים ומאד נעימים. הבת שלי השיגה ציוניים גבוהים מהיום שהצטרפה לשיעורים במטיק.
רחלי דוד חולי
רחלי דוד חולי
2020-04-26T11:24:48+0000
צוות מדהים . מורים קשובים ואיכפתיים. מכירה אותם כבר הרבה שנים ילד אחד סיים דרכם בהצלחה רבה. והילד השני עכשיו לומד ממש מרוצה וממליצה אין עליכם⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩💯💯💯💯💯💯
Liat Steinmetz Mordowich
Liat Steinmetz Mordowich
2020-04-20T11:47:27+0000
צוות נהדר מעביר את השיעורים בצורה נעימה וברורה, קשר מעולה עם הילדים ומאוד מסודרים ואחראיים בהתנהלות מול ההורים
רמיז מרדכי
רמיז מרדכי
2019-09-19T10:12:04+0000
שלום רב,אני רמיז מרדכי.אני ואישתי משקיעים המון בחינוך ילדינו ,בתגבורים של שיעורים פרטיים ובספורט. בני עידן מרדכי לומד בבית"ס בגין גדרה ,השנה עלה לכיתה יא .בדיעבד הוא התקשה במתמטיקה ,מורים במתמטיקה בבי"ס טענו שעידן לא משקיע לא לומד מספיק לא האמינו... בו ולא יזמו גישה אישית בשיחות מוטיבציה עם עידן הבנתי שיש לו מוטיבציה ורצון ללמוד אך לא הצליח להבין את החומר הנלמד ,כאשר לא מבינים משהו מייד יש ירידה המוטיבציה הרגשת נחיתות ואי הצלחה וסלידה כלפי לימודים. מזה שנתיים עידן לומד אצל אוריאל שקד במטיק.תבינו הגענו למטיק מטעמי חיסכון כי השקענו המון כסף בשיעורים פרטיים שלא הניבו פרי. לכן אני חוזר שוב לאוריאל שקד ורוצה לפרגן ולשבח אותו,מורה שמוביל את התלמידיו מאמין בהם רואה בעבודתו שליחות גדולה!!!אלה לא סתם מילים ושבחים יש מאחוריהם שעות רבות של עבודה קשה גם על חשבון זמן הפרטי שלו בוואטסאפים הודעות סמס של עזרה בלימודים. כנ"ל עידן מאוד רצה ללמוד אך כמעט הדרדר ופיתח סלידה ללימודים,אך למזלנו התחיל ללמוד אצל אוריאל שקד.הדברים התחילו להשתנות עידן חזר משיעורים עם מוטיבציה עם הבנה של החומר הנלמד עם רצון להשלים שיעורי בית ולהצליח, התחיל לגלות עניין המתמטיקה התעקש לעלות רמה .בשיחות עם עידן הבנתי שיש כאן מורה אמיתי,שמעתי מעידן כל פעם "אלוואי והיו לי מורים כאלה בבית"ס שמאמינים בי יודעים להסביר את החומר הנלמד"גם בשיחות ופגישות שלי עם המורים במתמטיקה בבית"ס שמעתי שהוא לא לומד מספיק ולא משקיע וגם לא כדאי לו לעלות רמה ל5 יחידות מתמטיקה כי צריך שתהיה לו חשיבה מתמטית אך אני ראיתי שעידן מודאג מהמצב וחשוב לו להצליח לעלות ל5 יחידות ,הוא האמין בעצמו שהוא מסוגל וזה העתיד שלו שהוא בחר.אני תמחתי בעידן והרגשתי שזה לא מספיק ומאצע הדרך פוגשים במלח הארץ אוריאל שקד מורה משכמו ומעלה שרואה בעבודתו שליחות חייו,גישה אישית ידע יכולת להרצאות ולהסביר התמדה ואימונה בתלמידים.מורה דרך ברמה פסיכולוגית ,אישית חברתית מנטלית רגשית עד לרמה של חלוקת לוז יומי ושבועי של התלמיד וליו דווקא לימודים אלה גם פנאי חברים ספורט כושר משפחה.זה גרם לעידן לרוץ לשולחן לימודים להשלים שיעורי בית, כי הוא הבין שזאת הדרך להצליח .אוריאל יוזם שיחות עם ההורים לא רק מתעניין אלה גם מכוון ומיישר קו עם ההורים על מנת לתמוך מהבית בתלמיד.חברים זה לא מובן מאליו על חשבון זמנו הפנוי ,מצאתי את עצמי משוחח עם אוריאל על עידן כמה תמיכה ודאגה כמה חשוב לו שהתלמידים שלו יצליחו .חשוב לציין שעידן עלה ל 5 יחידות לכן אינני יכול כי בנאדם להשאר אדיש.אני אומר לכם באמת מכל הלב אלוואי שבמערכת חינוך שלנו יהיהו אנשים חשובים כמו אוריאל שקד.חשוב לי לתמוך ולפרגן לאוריאל,עבודתו לא לשווא היא חשובה והוא איש חשוב לנו. !!!בהצלחה עלה להצליח אוריאל בברכה רמיז מרדכי!!!!!קראו עוד
נועה פרח
נועה פרח
2019-05-23T13:18:11+0000
ביתי בכיתה ט בשיעורים פרטיים שנה שנייה דרך מטיק מומלץ מאוד,המורים מעולים קשובים ואיכפתיים. יש גמישות מבחינת השעות. במידה ולא מסתדר הם מחזירים שיעורים .
Muri Krako
Muri Krako
2019-05-20T14:57:37+0000
בני בכיתה י׳ ולומד כבר כשנה מתמטיקה ב״מטיק״. יש לי רק מילים טובות על צוות המורים- איכפתיים, מעורבים וכמובן- רציניים. אני ממליצה על מורי מטיק במתמטיקה, ומניחה שגם במקצועות אחרים המורים הם מקצועיים וערכיים.
אדוה יפהר
אדוה יפהר
2019-05-19T13:48:51+0000
מומלץ בחום. צוות מקצועי ואיכפתי. מנסיון מוצלח של כמעט 3 שנים.
Dafna Reuven
Dafna Reuven
2019-05-16T15:55:25+0000
הבן שלי לומד כבר שנה במטיק. השיפור עצום!!! הוא נתרם מאוד מהמקצועיות ההכלה וההבנה. אסף המורה הוא פשוט נפלא ומקצועי... מומלץ בחום👍🏻👍🏻
לימור בן חמו
לימור בן חמו
2019-01-06T10:23:04+0000
שנה שנייה של הצלחה, הבן שלי לומד אנגלית .מגיע בשמחה מקבל יחס אישי ומותאם לימודית לרמה שלו. מדריכים מקצוענים, מחיר ושירות הוגן. מרוצים וממליצים בחום .
סימנטוב אמריו
סימנטוב אמריו
2018-12-30T16:26:41+0000
2 הילדים שלי לומדים במטיק, מורים מצוינים יחס אישי ואכפתי , הציונים שלהם השתפרו מאוד. תודה רבה 👍
גדי עבאדי
גדי עבאדי
2018-12-26T11:52:52+0000
מורים מקצועיים עם יחס אישי,למרות שלומדים בקבוצה, משפרים לילדים את ביטחון ומקדמים אותם בלימודים! שלושת הילדים שלי נמצאים בשיעורי אנגלית עם גלעד, שלצערי הרב אנחנו נפרדים ממנו בקרוב, מורה מדהים עם יחס אישי . התרומה שלו לילדים שלי עצומה, התקדמות... בלימוד, שיפור בציונים והכי חשוב שיפור ענק בביטחון שלהם. הבת הגדולה שלי לומדת גם מתמטיקה עם אוריאל , וגם פה השינוי עצום. היחס למתמטיקה השתנה ....פתאום נראה שהיא אוהבת מתמטיקה חחח. הוא שיפר לה את הביטחון והיא התקדמה בצורה משמעותית...היא לפני בגרות והציונים שלה מדהימים. אחרי כל מה שכתבתי אפשר להבין למה אני ממליץ בחום על מטיק !קראו עוד
הביקורות הבאות

לפרטים נוספים