שיעורים פרטיים במתמטיקה

מורים מקצועיים, תכנית לימודים אישית ומחויבות להצלחה

רשת מטיק מרכזי למידה מציעה שיעורים עם מורים פרטיים למתמטיקה לתלמידי יסודי, חטיבת הביניים והתיכון בסניפים שלנו ברחבי הארץ ובאונליין. אנו בונים לכל תלמיד תכנית לימודים אישית המבוססת על אבחון ייחודי הבודק את צורת החשיבה המתמטית, הרמה, הצרכים והמטרות של התלמיד.
עם שיטת הלימוד של מטיק תגיעו לשיפור של 30% ומעלה בידע ובתוצאות תוך 3 חודשים.

נפתחה ההרשמה לקורסי הקיץ במתמטיקה

לאחר שנה מאתגרת שאילצה את המורים והתלמידים להתמודד עם למידה מרחוק – מתחילים לחזור לשגרה וללמידה פרונטלית. ולמרות מאמצים רבים שעשה משרד החינוך, בשנה האחרונה תלמידים רבים חוו ירידת ציונים והתחילו לצבור פערים משמעותיים.

אנחנו במטיק עדכנו את תכניות הלימוד שלנו כדי להציע לתלמידים כבר עכשיו שיעורים ממוקדים לסגירת הפערים וקורסי קיץ –  כדי שלספטמבר הבא כולם יגיעו מוכנים.
בחלק מהסניפים שלנו חזרנו ללמידה פרונטלית – מוזמנים להתעדכן ברשימת הסניפים או להצטרף לשיעורי אונליין.

למטיק שיטת לימוד מיוחדת שמביאה את התלמיד להצליח בלימודים ולהאמין ביכולות שלו. אצלנו לא לומדים מתמטיקה דרך הרצאות בהן המורה מעביר שיעור על הלוח והתלמיד רק מקשיב.
שיטת הלימוד שלנו כוללת התאמת הלימוד לכל תלמיד באופן אישי ובניית תכנית לימודים, על בסיס אבחון ייחודי הבודק את רמת התלמיד. בשיעורים שלנו התלמידים לומדים באופן פעיל, הם מתרגלים את חומר הלימוד במתמטיקה, עובדים באופן פרטני ונדרשים לבצע משימות.

כדי להמשיך להוביל את התלמידים שלנו להצלחה ומצוינות בלימודי המתמטיקה, ערכנו הדרכות מקיפות לצוות המורים על למידה אפקטיבית בתקופה מתאגרת זו, עם דגש על השלמת פערים ולמידה פעילה.

בנוסף, אנו שמים דגש על עקרונות נוספים:

– תמיכה רגשית בתלמיד. מהניסיון שלנו, ברגע שהתלמיד פנוי רגשית, החומר הלימודי ייקלט בצורה טובה יותר.

– שמירה על קשר רציף מול התלמיד, בית הספר וההורה על מנת לעקוב באופן מדויק על הדרישות והציפיות של בית הספר, ולעדכן את תכנית הלימודית האישית במטרה לוודא שהתלמיד לא צובר פערים נוספים בחומר.

– בלמידה אונליין: שימוש באמצעים דיגיטליים כדי לשדרג את חווית הלמידה – תיעוד מצולם של שיעורי המתמטיקה כדי לאפשר צפייה חוזרת, שימוש במחברת מתמטיקה אונליין, סרטוני הדרכה ועזרי לימוד מקוונים.

שנת הלימודים תכף מסתיימת וזה הזמן להתחיל לתכנן את חופשת הקיץ!

פיתחנו במטיק קורסי קיץ במתמטיקה כדי להציע לתלמידים שיעורים ממוקדים שמותאמים לרמה ולמטרות שלהם – כך שלספטמבר הבא כולם יגיעו מוכנים. 

בקורסי הקיץ של מטיק אנחנו בונים לכל תלמיד תכנית לימודים אישית לפי אבחון הבודק את הרמה שלו ולפי המטרות שלו: הכנת עבודת הקיץ במתמטיקה, הכנה למבחן מעבר הקבצה או רמת בגרות, סגירת פערים והכנה לשנה הבאה.
המורים שלנו מכירים באופן מלא את תכניות משרד החינוך. הם בעלי ניסיון רב עם מוטיבציה גדולה לעזור לכל תלמיד לממש את היכולות שלו, להאמין בעצמו ואף ליהנות מתהליך הלמידה. 

אל תחכו לרגע האחרון, התחילו ללמוד כבר עכשיו לקראת שנה הבאה. שמירה על רצף לימודי בקיץ מסייעת לתלמידים ללמוד את החומר בצורה הדרגתית ונכונה, להתחיל את הלימודים בשנה הבאה רגועים ומוכנים, ולהצליח במבחן הראשון מיד לאחר סיום החופשה.

למה ללמוד אצלנו שיעורים פרטיים במתמטיקה?

כי חשוב לכם להצליח במתמטיקה
רשת מטיק פועלת כבר מעל עשור ומלמדת מידי שנה מאות תלמידים ותלמידות. אצלנו תמצאו רק מורים איכותיים בעלי ניסיון רב בהוראה ואהבה גדולה ללימוד. עם ניסיון של שנים, המורים הכי טובים ואלפי לקוחות מרוצים – מטיק זה המקום הבטוח בשבילך להצליח במתמטיקה ובגדול.

כדי ללמוד מתמטיקה בדרך שמתאימה לכם
לכל תלמיד יש צורת חשיבה משלו ולכן גם את שיטת הלימוד הטובה ביותר עבורו. בעזרת אבחון הבודק את צורת החשיבה שלך, אנו במטיק נבנה לך תכנית לימודים אישית המותאמת לרמה, לצרכים ולמטרות שלך. כך נדאג למצוא את שיטת הלימוד האפקטיבית ביותר עבורך להצלחה במתמטיקה.

כדי לפתח הרגלי למידה ולשפר את התוצאות שלכם
למידה שוטפת ופיתוח מיומנויות למידה הן המתכון להצלחה במתמטיקה. במקום לכבות שריפות ולהגיע לשיעורים פרטיים רק לפני מבחן, אצלנו במטיק תצטרפו לחווית למידה רציפה במתכונת קבועה של פעם בשבוע. אנו שמים דגש על פיתוח כלים ללמידה עצמאית שיעזרו לך לפתור את שיעורי הבית, להתמודד בקלות עם מבחנים ולהגביר את הקשב בכיתה.
מהניסיון שלנו, השיטות של מטיק יובילו אותך להצלחה לא רק במתמטיקה, אלא בכל המקצועות.

כדי שהמורה הפרטי יעשה הכל בשביל ההצלחה שלכם
הקשר האישי של התלמיד עם המורה הפרטי חשוב מאוד להצלחת התלמיד ולמוטיבציה שלו, לכן צוות המורים שלנו נבחר בקפידה ועושה הכל על מנת שתצליחו בלימודים ואפילו תהנו מתהליך הלמידה.
כדי למקסם את תהליך הלמידה המורים של מטיק נמצאים בקשר רציף עם המורה בכיתה ועם הורה התלמיד וכך נשארים תמיד מעודכנים בחומר בלימוד, במועדי המבחנים ובכל מידע הרלוונטי להתליך הלמידה.

אילו מסלולי לימוד אנו מציעים?

מורה פרטי למתמטיקה: שיעור פרטי במתמטיקה לתלמידים שרוצים לסגור פערים או ללמוד נושא מסויים. בכל שיעור המורה פרטי למתמטיקה ילמד את החומר התאורטי של הנושא, ידגים כיצד פותרים תרגלים בנושא וימשיך לתרגל עם התלמיד שאלות דומות במסגרת השיעור.

קבוצות למידה במתמטיקה: לימוד בקבוצות קטנות של 3-6 תלמידים עם ליווי צמוד של מורה מקצועי ומנוסה כאשר כל תלמיד מתקדם בקצב שלו לפי תכנית הלימודים האישית שלו. הלימוד בקבוצה קטנה מעודד עבודה עצמאית ללא תלות במורה, מגביר את המוטיבציה ותורם בבניית ביטחון עצמי לתלמיד. אנו במטיק מאמינים כי שיטת הלימוד האפקטיבית ביותר עבור רוב התלמידים היא בקבוצות למידה במתמטיקה.

קורסי קיץ במתמטיקה: הכנה לקראת השנה החדשה לתלמידים שרוצים לתלמידים שרוצים להתכונן למבחן מעבר במתמטיקה, להשלים פערים ולהכין את עבודת הקיץ, במסגרת שיעורים פרטיים במתמטיקה בקיץ.

לימוד מתמטיקה אונליין: שיעורים פרטיים במתמטיקה בלי לצאת מהבית. לימוד מתמטיקה אונליין עם המורים הפרטיים של מטיק.

שיעורים פרטיים בזוגות:  לימוד של שני תלמידים באותה רמה אשר רוצים לקבל הדרכה ועזרה בנושא מסוים. השיעור מתחלק ללימוד התאוריה של הנושא, הכרות עם הנוסחאות הרלוונטיות, פתרון תרגיל על ידי המורה הפרטי ולימוד דרך החשיבה המצופה מהם בפתירת התרגיל והנחייה והכוונה כיצד לתרגל בבית.

מרתונים: לקראת בחינות אנו מקיימים סימולציות ומרתונים ייעודיים, על מנת להפחית את אי הוודאות של התלמידים לקראת הבחינה. במסגרת זו אנו מלמדים את התלמידים אסטרטגיות כיצד “לגשת” לפתרון הבחינה אשר מסייעות להם להוציא ציונים גבוהים יותר. מוזמנים להצטרף למרתונים לבגרות במתמטיקה קיץ 2023.

למי מיועדים השיעורים הפרטיים של מטיק?

לתלמידים שצברו פערים בחומר הלימוד במתמטיקה
בבתי הספר לומדים מתמטיקה 5-6 שעות שבועיות. לתלמיד שפספס כמה שיעורים או לא היה מרוכז בכיתה יהיה קשה להשלים את החומר והוא יתחיל לצבור פערים בחומר הלימוד בתמטיקה.
אנו במטיק נבנה לכם תכנית לימודים אישית שבעזרתה תשלימו את הפערים במהרה ותדביקו את הקצב של הכיתה.

לתלמידים שרוצים לעלות הקבצה במתמטיקה
בחטיבת הביניים, בכיתות ז', ח' ובמחצית הראשונה של כיתה ט' אפשר לעלות הקבצה במתמטיקה בקלות יחסית. לאחר מכן, התהליך יהיה מורכב יותר מכיוון שהפער בין נושאי הלימוד והרמה גדל.
אנחנו במטיק נבנה לכם תכנית לימודים אישית שתסייע לכם להשיג את המטרה שלכם.

לתלמידים שמעוניינים להגיע לציונים גבוהים במתמטיקה
הצלחה בלימודי המתמטיקה חשובה להמשך דרכו של התלמיד, ציונים גבוהים במתמטיקה יאפשרו לו להתקבל למגמות ריאליות כמו מחשבים ופיזיקה. גם בהמשך הדרך, בצבא ובלימודים האקדמאיים יש חשיבות לציוני הבגרות במתמטיקה.
אנחנו במטיק נסייע לכם לשמור על הרמה הגבוהה במתמטיקה כדי שכל הדלתות יהיו פתוחות עבורכם.

לתלמידים שרוצים להתכונן באופן ממוקד לבחינות ולבגרויות
לפני מבחנים ובחינות בגרות במתמטיקה הלחץ גובר. לעיתים רבות יש חומר רב ללמוד לקראת הבחינה ותלמידים רבים נזקקים לעזרה ממוקדת. בנוסף, לתלמידים רבים יש חרדה מהבחינות אשר משפיעה על התפקוד שלהם במהלך הבחינה.
אצלנו תוכלו למצוא מרתונים ממוקדים למבחנים ולבחינות הבגרות במתמטיקה הכוללים גם סימולציות של הבחינות אשר יסייעו לכם להפחית את הלחץ והחרדה לפני הבחינה ובמהלכה.

מורים פרטיים למתמטיקה

את השיעורים הפרטיים שלנו מלמדים מורים אקדמאים, צעירים ומיומנים שעברו אצלנו הכשרה מקיפה הכוללת לימוד תכניות משרד החינוך, הדרכות על יצירת מוטיבציה אצל תלמידים ומיצוי היכולות שלהם, התלמדות ארוכה ומבחני הסמכה. צוות המורים הפרטיים שלנו בעלי ניסיון מוכח של שנים בלימוד מתמטיקה והם בעלי יכולות הדרכה גבוהות ורצון רב לייצר למידה אפקטיבית לתלמידים.

השאירו פרטים ונמצא את השיעור המתאים לכם:

לקריאה נוספת

תלמידים והורים מספרים:

מטיק - מורים פרטיים וקבוצות למידה במתמטיקה ובאנגלית
5.0
מבוסס על 13 ביקורות
מופעל באמצעות Facebook
Mali Reuven Shmuel
Mali Reuven Shmuel
2021-08-16T09:01:29+0000
רשמתי את הילדה לקורסי הקיץ במתמטיקה ואנגלית בגדרה. ברצוני לשבח את צוות המורים האיכותי והנדיר במטיק , הילדה לא רק שהספיקה להשלים פערים היא גם התקדמה בחומר בעזרת הצוות הנפלא . כמובן שרשמנו אותה להמשך לימודים גם בשנה הקרובה , ממליצה לכל מי שמחפש פתרון... לשנה הקרובה להירשם רק במטיק .. כאן באמת מלווים את הילדים עד ההגעה ליעד ..קראו עוד
Smadar Gavish
Smadar Gavish
2021-07-11T13:26:00+0000
ממליצה מאוד על מטיק וספציפית על אוריאל, הבת שלי השלימה פער של יותר מחצי שנה במתמטיקה בגלל קורונה בתוך מספר שבועות בלבד. יש תוצאות ! רציניים מקצועיים ואכפתים. ממליצה בחום
שרית רפפורט
שרית רפפורט
2021-07-10T12:00:18+0000
השיעורים התקיימו עם מורים רציניים ומאד נעימים. הבת שלי השיגה ציוניים גבוהים מהיום שהצטרפה לשיעורים במטיק.
רחלי דוד חולי
רחלי דוד חולי
2020-04-26T11:24:48+0000
צוות מדהים . מורים קשובים ואיכפתיים. מכירה אותם כבר הרבה שנים ילד אחד סיים דרכם בהצלחה רבה. והילד השני עכשיו לומד ממש מרוצה וממליצה אין עליכם⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩💯💯💯💯💯💯
Liat Steinmetz Mordowich
Liat Steinmetz Mordowich
2020-04-20T11:47:27+0000
צוות נהדר מעביר את השיעורים בצורה נעימה וברורה, קשר מעולה עם הילדים ומאוד מסודרים ואחראיים בהתנהלות מול ההורים
רמיז מרדכי
רמיז מרדכי
2019-09-19T10:12:04+0000
שלום רב,אני רמיז מרדכי.אני ואישתי משקיעים המון בחינוך ילדינו ,בתגבורים של שיעורים פרטיים ובספורט. בני עידן מרדכי לומד בבית"ס בגין גדרה ,השנה עלה לכיתה יא .בדיעבד הוא התקשה במתמטיקה ,מורים במתמטיקה בבי"ס טענו שעידן לא משקיע לא לומד מספיק לא האמינו... בו ולא יזמו גישה אישית בשיחות מוטיבציה עם עידן הבנתי שיש לו מוטיבציה ורצון ללמוד אך לא הצליח להבין את החומר הנלמד ,כאשר לא מבינים משהו מייד יש ירידה המוטיבציה הרגשת נחיתות ואי הצלחה וסלידה כלפי לימודים. מזה שנתיים עידן לומד אצל אוריאל שקד במטיק.תבינו הגענו למטיק מטעמי חיסכון כי השקענו המון כסף בשיעורים פרטיים שלא הניבו פרי. לכן אני חוזר שוב לאוריאל שקד ורוצה לפרגן ולשבח אותו,מורה שמוביל את התלמידיו מאמין בהם רואה בעבודתו שליחות גדולה!!!אלה לא סתם מילים ושבחים יש מאחוריהם שעות רבות של עבודה קשה גם על חשבון זמן הפרטי שלו בוואטסאפים הודעות סמס של עזרה בלימודים. כנ"ל עידן מאוד רצה ללמוד אך כמעט הדרדר ופיתח סלידה ללימודים,אך למזלנו התחיל ללמוד אצל אוריאל שקד.הדברים התחילו להשתנות עידן חזר משיעורים עם מוטיבציה עם הבנה של החומר הנלמד עם רצון להשלים שיעורי בית ולהצליח, התחיל לגלות עניין המתמטיקה התעקש לעלות רמה .בשיחות עם עידן הבנתי שיש כאן מורה אמיתי,שמעתי מעידן כל פעם "אלוואי והיו לי מורים כאלה בבית"ס שמאמינים בי יודעים להסביר את החומר הנלמד"גם בשיחות ופגישות שלי עם המורים במתמטיקה בבית"ס שמעתי שהוא לא לומד מספיק ולא משקיע וגם לא כדאי לו לעלות רמה ל5 יחידות מתמטיקה כי צריך שתהיה לו חשיבה מתמטית אך אני ראיתי שעידן מודאג מהמצב וחשוב לו להצליח לעלות ל5 יחידות ,הוא האמין בעצמו שהוא מסוגל וזה העתיד שלו שהוא בחר.אני תמחתי בעידן והרגשתי שזה לא מספיק ומאצע הדרך פוגשים במלח הארץ אוריאל שקד מורה משכמו ומעלה שרואה בעבודתו שליחות חייו,גישה אישית ידע יכולת להרצאות ולהסביר התמדה ואימונה בתלמידים.מורה דרך ברמה פסיכולוגית ,אישית חברתית מנטלית רגשית עד לרמה של חלוקת לוז יומי ושבועי של התלמיד וליו דווקא לימודים אלה גם פנאי חברים ספורט כושר משפחה.זה גרם לעידן לרוץ לשולחן לימודים להשלים שיעורי בית, כי הוא הבין שזאת הדרך להצליח .אוריאל יוזם שיחות עם ההורים לא רק מתעניין אלה גם מכוון ומיישר קו עם ההורים על מנת לתמוך מהבית בתלמיד.חברים זה לא מובן מאליו על חשבון זמנו הפנוי ,מצאתי את עצמי משוחח עם אוריאל על עידן כמה תמיכה ודאגה כמה חשוב לו שהתלמידים שלו יצליחו .חשוב לציין שעידן עלה ל 5 יחידות לכן אינני יכול כי בנאדם להשאר אדיש.אני אומר לכם באמת מכל הלב אלוואי שבמערכת חינוך שלנו יהיהו אנשים חשובים כמו אוריאל שקד.חשוב לי לתמוך ולפרגן לאוריאל,עבודתו לא לשווא היא חשובה והוא איש חשוב לנו. !!!בהצלחה עלה להצליח אוריאל בברכה רמיז מרדכי!!!!!קראו עוד
נועה פרח
נועה פרח
2019-05-23T13:18:11+0000
ביתי בכיתה ט בשיעורים פרטיים שנה שנייה דרך מטיק מומלץ מאוד,המורים מעולים קשובים ואיכפתיים. יש גמישות מבחינת השעות. במידה ולא מסתדר הם מחזירים שיעורים .
אדוה יפהר
אדוה יפהר
2019-05-19T13:48:51+0000
מומלץ בחום. צוות מקצועי ואיכפתי. מנסיון מוצלח של כמעט 3 שנים.
Dafna Reuven
Dafna Reuven
2019-05-16T15:55:25+0000
הבן שלי לומד כבר שנה במטיק. השיפור עצום!!! הוא נתרם מאוד מהמקצועיות ההכלה וההבנה. אסף המורה הוא פשוט נפלא ומקצועי... מומלץ בחום👍🏻👍🏻
לימור בן חמו
לימור בן חמו
2019-01-06T10:23:04+0000
שנה שנייה של הצלחה, הבן שלי לומד אנגלית .מגיע בשמחה מקבל יחס אישי ומותאם לימודית לרמה שלו. מדריכים מקצוענים, מחיר ושירות הוגן. מרוצים וממליצים בחום .
סימנטוב אמריו
סימנטוב אמריו
2018-12-30T16:26:41+0000
2 הילדים שלי לומדים במטיק, מורים מצוינים יחס אישי ואכפתי , הציונים שלהם השתפרו מאוד. תודה רבה 👍
גדי עבאדי
גדי עבאדי
2018-12-26T11:52:52+0000
מורים מקצועיים עם יחס אישי,למרות שלומדים בקבוצה, משפרים לילדים את ביטחון ומקדמים אותם בלימודים! שלושת הילדים שלי נמצאים בשיעורי אנגלית עם גלעד, שלצערי הרב אנחנו נפרדים ממנו בקרוב, מורה מדהים עם יחס אישי . התרומה שלו לילדים שלי עצומה, התקדמות... בלימוד, שיפור בציונים והכי חשוב שיפור ענק בביטחון שלהם. הבת הגדולה שלי לומדת גם מתמטיקה עם אוריאל , וגם פה השינוי עצום. היחס למתמטיקה השתנה ....פתאום נראה שהיא אוהבת מתמטיקה חחח. הוא שיפר לה את הביטחון והיא התקדמה בצורה משמעותית...היא לפני בגרות והציונים שלה מדהימים. אחרי כל מה שכתבתי אפשר להבין למה אני ממליץ בחום על מטיק !קראו עוד
מטיק - שיעורים פרטיים, קבוצות למידה והכנה למבחנים
5.0
מבוסס על 13 ביקורות
מופעל באמצעות Facebook
Mali Reuven Shmuel
Mali Reuven Shmuel
2021-08-16T09:01:29+0000
רשמתי את הילדה לקורסי הקיץ במתמטיקה ואנגלית בגדרה. ברצוני לשבח את צוות המורים האיכותי והנדיר במטיק , הילדה לא רק שהספיקה להשלים פערים היא גם התקדמה בחומר בעזרת הצוות הנפלא . כמובן שרשמנו אותה להמשך לימודים גם בשנה הקרובה , ממליצה לכל מי שמחפש פתרון... לשנה הקרובה להירשם רק במטיק .. כאן באמת מלווים את הילדים עד ההגעה ליעד ..קראו עוד
Smadar Gavish
Smadar Gavish
2021-07-11T13:26:00+0000
ממליצה מאוד על מטיק וספציפית על אוריאל, הבת שלי השלימה פער של יותר מחצי שנה במתמטיקה בגלל קורונה בתוך מספר שבועות בלבד. יש תוצאות ! רציניים מקצועיים ואכפתים. ממליצה בחום
שרית רפפורט
שרית רפפורט
2021-07-10T12:00:18+0000
השיעורים התקיימו עם מורים רציניים ומאד נעימים. הבת שלי השיגה ציוניים גבוהים מהיום שהצטרפה לשיעורים במטיק.
רחלי דוד חולי
רחלי דוד חולי
2020-04-26T11:24:48+0000
צוות מדהים . מורים קשובים ואיכפתיים. מכירה אותם כבר הרבה שנים ילד אחד סיים דרכם בהצלחה רבה. והילד השני עכשיו לומד ממש מרוצה וממליצה אין עליכם⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩💯💯💯💯💯💯
Liat Steinmetz Mordowich
Liat Steinmetz Mordowich
2020-04-20T11:47:27+0000
צוות נהדר מעביר את השיעורים בצורה נעימה וברורה, קשר מעולה עם הילדים ומאוד מסודרים ואחראיים בהתנהלות מול ההורים
רמיז מרדכי
רמיז מרדכי
2019-09-19T10:12:04+0000
שלום רב,אני רמיז מרדכי.אני ואישתי משקיעים המון בחינוך ילדינו ,בתגבורים של שיעורים פרטיים ובספורט. בני עידן מרדכי לומד בבית"ס בגין גדרה ,השנה עלה לכיתה יא .בדיעבד הוא התקשה במתמטיקה ,מורים במתמטיקה בבי"ס טענו שעידן לא משקיע לא לומד מספיק לא האמינו... בו ולא יזמו גישה אישית בשיחות מוטיבציה עם עידן הבנתי שיש לו מוטיבציה ורצון ללמוד אך לא הצליח להבין את החומר הנלמד ,כאשר לא מבינים משהו מייד יש ירידה המוטיבציה הרגשת נחיתות ואי הצלחה וסלידה כלפי לימודים. מזה שנתיים עידן לומד אצל אוריאל שקד במטיק.תבינו הגענו למטיק מטעמי חיסכון כי השקענו המון כסף בשיעורים פרטיים שלא הניבו פרי. לכן אני חוזר שוב לאוריאל שקד ורוצה לפרגן ולשבח אותו,מורה שמוביל את התלמידיו מאמין בהם רואה בעבודתו שליחות גדולה!!!אלה לא סתם מילים ושבחים יש מאחוריהם שעות רבות של עבודה קשה גם על חשבון זמן הפרטי שלו בוואטסאפים הודעות סמס של עזרה בלימודים. כנ"ל עידן מאוד רצה ללמוד אך כמעט הדרדר ופיתח סלידה ללימודים,אך למזלנו התחיל ללמוד אצל אוריאל שקד.הדברים התחילו להשתנות עידן חזר משיעורים עם מוטיבציה עם הבנה של החומר הנלמד עם רצון להשלים שיעורי בית ולהצליח, התחיל לגלות עניין המתמטיקה התעקש לעלות רמה .בשיחות עם עידן הבנתי שיש כאן מורה אמיתי,שמעתי מעידן כל פעם "אלוואי והיו לי מורים כאלה בבית"ס שמאמינים בי יודעים להסביר את החומר הנלמד"גם בשיחות ופגישות שלי עם המורים במתמטיקה בבית"ס שמעתי שהוא לא לומד מספיק ולא משקיע וגם לא כדאי לו לעלות רמה ל5 יחידות מתמטיקה כי צריך שתהיה לו חשיבה מתמטית אך אני ראיתי שעידן מודאג מהמצב וחשוב לו להצליח לעלות ל5 יחידות ,הוא האמין בעצמו שהוא מסוגל וזה העתיד שלו שהוא בחר.אני תמחתי בעידן והרגשתי שזה לא מספיק ומאצע הדרך פוגשים במלח הארץ אוריאל שקד מורה משכמו ומעלה שרואה בעבודתו שליחות חייו,גישה אישית ידע יכולת להרצאות ולהסביר התמדה ואימונה בתלמידים.מורה דרך ברמה פסיכולוגית ,אישית חברתית מנטלית רגשית עד לרמה של חלוקת לוז יומי ושבועי של התלמיד וליו דווקא לימודים אלה גם פנאי חברים ספורט כושר משפחה.זה גרם לעידן לרוץ לשולחן לימודים להשלים שיעורי בית, כי הוא הבין שזאת הדרך להצליח .אוריאל יוזם שיחות עם ההורים לא רק מתעניין אלה גם מכוון ומיישר קו עם ההורים על מנת לתמוך מהבית בתלמיד.חברים זה לא מובן מאליו על חשבון זמנו הפנוי ,מצאתי את עצמי משוחח עם אוריאל על עידן כמה תמיכה ודאגה כמה חשוב לו שהתלמידים שלו יצליחו .חשוב לציין שעידן עלה ל 5 יחידות לכן אינני יכול כי בנאדם להשאר אדיש.אני אומר לכם באמת מכל הלב אלוואי שבמערכת חינוך שלנו יהיהו אנשים חשובים כמו אוריאל שקד.חשוב לי לתמוך ולפרגן לאוריאל,עבודתו לא לשווא היא חשובה והוא איש חשוב לנו. !!!בהצלחה עלה להצליח אוריאל בברכה רמיז מרדכי!!!!!קראו עוד
נועה פרח
נועה פרח
2019-05-23T13:18:11+0000
ביתי בכיתה ט בשיעורים פרטיים שנה שנייה דרך מטיק מומלץ מאוד,המורים מעולים קשובים ואיכפתיים. יש גמישות מבחינת השעות. במידה ולא מסתדר הם מחזירים שיעורים .
אדוה יפהר
אדוה יפהר
2019-05-19T13:48:51+0000
מומלץ בחום. צוות מקצועי ואיכפתי. מנסיון מוצלח של כמעט 3 שנים.
Dafna Reuven
Dafna Reuven
2019-05-16T15:55:25+0000
הבן שלי לומד כבר שנה במטיק. השיפור עצום!!! הוא נתרם מאוד מהמקצועיות ההכלה וההבנה. אסף המורה הוא פשוט נפלא ומקצועי... מומלץ בחום👍🏻👍🏻
לימור בן חמו
לימור בן חמו
2019-01-06T10:23:04+0000
שנה שנייה של הצלחה, הבן שלי לומד אנגלית .מגיע בשמחה מקבל יחס אישי ומותאם לימודית לרמה שלו. מדריכים מקצוענים, מחיר ושירות הוגן. מרוצים וממליצים בחום .
סימנטוב אמריו
סימנטוב אמריו
2018-12-30T16:26:41+0000
2 הילדים שלי לומדים במטיק, מורים מצוינים יחס אישי ואכפתי , הציונים שלהם השתפרו מאוד. תודה רבה 👍
גדי עבאדי
גדי עבאדי
2018-12-26T11:52:52+0000
מורים מקצועיים עם יחס אישי,למרות שלומדים בקבוצה, משפרים לילדים את ביטחון ומקדמים אותם בלימודים! שלושת הילדים שלי נמצאים בשיעורי אנגלית עם גלעד, שלצערי הרב אנחנו נפרדים ממנו בקרוב, מורה מדהים עם יחס אישי . התרומה שלו לילדים שלי עצומה, התקדמות... בלימוד, שיפור בציונים והכי חשוב שיפור ענק בביטחון שלהם. הבת הגדולה שלי לומדת גם מתמטיקה עם אוריאל , וגם פה השינוי עצום. היחס למתמטיקה השתנה ....פתאום נראה שהיא אוהבת מתמטיקה חחח. הוא שיפר לה את הביטחון והיא התקדמה בצורה משמעותית...היא לפני בגרות והציונים שלה מדהימים. אחרי כל מה שכתבתי אפשר להבין למה אני ממליץ בחום על מטיק !קראו עוד

השאירו פרטים ונמצא את השיעור המתאים לכם:

תלמידים והורים מספרים:

5.0
מבוסס על 13 ביקורות
מופעל באמצעות Facebook
Mali Reuven Shmuel
Mali Reuven Shmuel
2021-08-16T09:01:29+0000
רשמתי את הילדה לקורסי הקיץ במתמטיקה ואנגלית בגדרה. ברצוני לשבח את צוות המורים האיכותי והנדיר במטיק , הילדה לא רק שהספיקה להשלים פערים היא גם התקדמה בחומר בעזרת הצוות הנפלא . כמובן שרשמנו אותה להמשך לימודים גם בשנה הקרובה , ממליצה לכל מי שמחפש פתרון... לשנה הקרובה להירשם רק במטיק .. כאן באמת מלווים את הילדים עד ההגעה ליעד ..קראו עוד
Smadar Gavish
Smadar Gavish
2021-07-11T13:26:00+0000
ממליצה מאוד על מטיק וספציפית על אוריאל, הבת שלי השלימה פער של יותר מחצי שנה במתמטיקה בגלל קורונה בתוך מספר שבועות בלבד. יש תוצאות ! רציניים מקצועיים ואכפתים. ממליצה בחום
שרית רפפורט
שרית רפפורט
2021-07-10T12:00:18+0000
השיעורים התקיימו עם מורים רציניים ומאד נעימים. הבת שלי השיגה ציוניים גבוהים מהיום שהצטרפה לשיעורים במטיק.
רחלי דוד חולי
רחלי דוד חולי
2020-04-26T11:24:48+0000
צוות מדהים . מורים קשובים ואיכפתיים. מכירה אותם כבר הרבה שנים ילד אחד סיים דרכם בהצלחה רבה. והילד השני עכשיו לומד ממש מרוצה וממליצה אין עליכם⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩💯💯💯💯💯💯
Liat Steinmetz Mordowich
Liat Steinmetz Mordowich
2020-04-20T11:47:27+0000
צוות נהדר מעביר את השיעורים בצורה נעימה וברורה, קשר מעולה עם הילדים ומאוד מסודרים ואחראיים בהתנהלות מול ההורים
רמיז מרדכי
רמיז מרדכי
2019-09-19T10:12:04+0000
שלום רב,אני רמיז מרדכי.אני ואישתי משקיעים המון בחינוך ילדינו ,בתגבורים של שיעורים פרטיים ובספורט. בני עידן מרדכי לומד בבית"ס בגין גדרה ,השנה עלה לכיתה יא .בדיעבד הוא התקשה במתמטיקה ,מורים במתמטיקה בבי"ס טענו שעידן לא משקיע לא לומד מספיק לא האמינו... בו ולא יזמו גישה אישית בשיחות מוטיבציה עם עידן הבנתי שיש לו מוטיבציה ורצון ללמוד אך לא הצליח להבין את החומר הנלמד ,כאשר לא מבינים משהו מייד יש ירידה המוטיבציה הרגשת נחיתות ואי הצלחה וסלידה כלפי לימודים. מזה שנתיים עידן לומד אצל אוריאל שקד במטיק.תבינו הגענו למטיק מטעמי חיסכון כי השקענו המון כסף בשיעורים פרטיים שלא הניבו פרי. לכן אני חוזר שוב לאוריאל שקד ורוצה לפרגן ולשבח אותו,מורה שמוביל את התלמידיו מאמין בהם רואה בעבודתו שליחות גדולה!!!אלה לא סתם מילים ושבחים יש מאחוריהם שעות רבות של עבודה קשה גם על חשבון זמן הפרטי שלו בוואטסאפים הודעות סמס של עזרה בלימודים. כנ"ל עידן מאוד רצה ללמוד אך כמעט הדרדר ופיתח סלידה ללימודים,אך למזלנו התחיל ללמוד אצל אוריאל שקד.הדברים התחילו להשתנות עידן חזר משיעורים עם מוטיבציה עם הבנה של החומר הנלמד עם רצון להשלים שיעורי בית ולהצליח, התחיל לגלות עניין המתמטיקה התעקש לעלות רמה .בשיחות עם עידן הבנתי שיש כאן מורה אמיתי,שמעתי מעידן כל פעם "אלוואי והיו לי מורים כאלה בבית"ס שמאמינים בי יודעים להסביר את החומר הנלמד"גם בשיחות ופגישות שלי עם המורים במתמטיקה בבית"ס שמעתי שהוא לא לומד מספיק ולא משקיע וגם לא כדאי לו לעלות רמה ל5 יחידות מתמטיקה כי צריך שתהיה לו חשיבה מתמטית אך אני ראיתי שעידן מודאג מהמצב וחשוב לו להצליח לעלות ל5 יחידות ,הוא האמין בעצמו שהוא מסוגל וזה העתיד שלו שהוא בחר.אני תמחתי בעידן והרגשתי שזה לא מספיק ומאצע הדרך פוגשים במלח הארץ אוריאל שקד מורה משכמו ומעלה שרואה בעבודתו שליחות חייו,גישה אישית ידע יכולת להרצאות ולהסביר התמדה ואימונה בתלמידים.מורה דרך ברמה פסיכולוגית ,אישית חברתית מנטלית רגשית עד לרמה של חלוקת לוז יומי ושבועי של התלמיד וליו דווקא לימודים אלה גם פנאי חברים ספורט כושר משפחה.זה גרם לעידן לרוץ לשולחן לימודים להשלים שיעורי בית, כי הוא הבין שזאת הדרך להצליח .אוריאל יוזם שיחות עם ההורים לא רק מתעניין אלה גם מכוון ומיישר קו עם ההורים על מנת לתמוך מהבית בתלמיד.חברים זה לא מובן מאליו על חשבון זמנו הפנוי ,מצאתי את עצמי משוחח עם אוריאל על עידן כמה תמיכה ודאגה כמה חשוב לו שהתלמידים שלו יצליחו .חשוב לציין שעידן עלה ל 5 יחידות לכן אינני יכול כי בנאדם להשאר אדיש.אני אומר לכם באמת מכל הלב אלוואי שבמערכת חינוך שלנו יהיהו אנשים חשובים כמו אוריאל שקד.חשוב לי לתמוך ולפרגן לאוריאל,עבודתו לא לשווא היא חשובה והוא איש חשוב לנו. !!!בהצלחה עלה להצליח אוריאל בברכה רמיז מרדכי!!!!!קראו עוד
נועה פרח
נועה פרח
2019-05-23T13:18:11+0000
ביתי בכיתה ט בשיעורים פרטיים שנה שנייה דרך מטיק מומלץ מאוד,המורים מעולים קשובים ואיכפתיים. יש גמישות מבחינת השעות. במידה ולא מסתדר הם מחזירים שיעורים .
אדוה יפהר
אדוה יפהר
2019-05-19T13:48:51+0000
מומלץ בחום. צוות מקצועי ואיכפתי. מנסיון מוצלח של כמעט 3 שנים.
Dafna Reuven
Dafna Reuven
2019-05-16T15:55:25+0000
הבן שלי לומד כבר שנה במטיק. השיפור עצום!!! הוא נתרם מאוד מהמקצועיות ההכלה וההבנה. אסף המורה הוא פשוט נפלא ומקצועי... מומלץ בחום👍🏻👍🏻
לימור בן חמו
לימור בן חמו
2019-01-06T10:23:04+0000
שנה שנייה של הצלחה, הבן שלי לומד אנגלית .מגיע בשמחה מקבל יחס אישי ומותאם לימודית לרמה שלו. מדריכים מקצוענים, מחיר ושירות הוגן. מרוצים וממליצים בחום .
סימנטוב אמריו
סימנטוב אמריו
2018-12-30T16:26:41+0000
2 הילדים שלי לומדים במטיק, מורים מצוינים יחס אישי ואכפתי , הציונים שלהם השתפרו מאוד. תודה רבה 👍
גדי עבאדי
גדי עבאדי
2018-12-26T11:52:52+0000
מורים מקצועיים עם יחס אישי,למרות שלומדים בקבוצה, משפרים לילדים את ביטחון ומקדמים אותם בלימודים! שלושת הילדים שלי נמצאים בשיעורי אנגלית עם גלעד, שלצערי הרב אנחנו נפרדים ממנו בקרוב, מורה מדהים עם יחס אישי . התרומה שלו לילדים שלי עצומה, התקדמות... בלימוד, שיפור בציונים והכי חשוב שיפור ענק בביטחון שלהם. הבת הגדולה שלי לומדת גם מתמטיקה עם אוריאל , וגם פה השינוי עצום. היחס למתמטיקה השתנה ....פתאום נראה שהיא אוהבת מתמטיקה חחח. הוא שיפר לה את הביטחון והיא התקדמה בצורה משמעותית...היא לפני בגרות והציונים שלה מדהימים. אחרי כל מה שכתבתי אפשר להבין למה אני ממליץ בחום על מטיק !קראו עוד
הביקורות הבאות

לפרטים נוספים