תלמידי גדרה מצטיינים במתמטיקה ואנגלית!

מטיק עובדת בשיתוף פעולה עם בתי הספר רמון ובגין כבר מעל 7 שנים, וכמו בכל שנה אנחנו שמחים להציע במרכזי הלמידה שלנו שיעורים במתמטיקה ובאנגלית!

לוגו תיכון אילן רמון
לוגו של תיכון מנחם בגין
לוגו מטיק

תלמידי גדרה מצטיינים במתמטיקה ואנגלית!

מטיק עובדת בשיתוף פעולה עם בתי הספר רמון ובגין כבר מעל 7 שנים, וכמו בכל שנה אנחנו שמחים להציע במרכזי הלמידה שלנו שיעורים במתמטיקה ובאנגלית!

לוגו מטיק
לוגו של תיכון מנחם בגין
לוגו תיכון אילן רמון

תכנית לימודים אישית

כדי להתאים את הלימוד לכל תלמיד באופן אישי אנחנו עורכים אבחון הבודק את הידע והרמה שלו בכל נושאי הלימוד, ובונים תכנית לימודים אישית המתעדכנת אחת לחודש, על בסיס הרמה והצרכים של התלמיד, המטרות שלו לשנת הלימודים ותכניות הלימוד של בית הספר ומשרד החינוך.

מורים מקצועיים

מורים מעולים בעלי ניסיון ביצירת מסגרת למידה אפקטיבית, אשר יודעים לבנות לכל תלמיד תכנית לימוד אישית ולהתאים את אופן הלמידה אליו. המורים מכירים באופן מלא את תכנית משרד החינוך ויעשו הכל על מנת שהתלמידים יצליחו.

קבוצות קטנות ומסגרת לימוד גמישה

לימוד פרטני בקבוצת למידה של עד 6 תלמידים, בה כל תלמיד מתקדם באופן אישי ע"פ ותכנית הלימודים שלו. מפגש שבועי ביום ושעה קבועים, כולל אפשרות לשינויים נקודתיים במועדי השיעור דרך מערכת קביעת שיעורים אונליין.

מבטיחים את ההצלחה שלכם

מטיק הוקמה לפני יותר מעשור, ומאז עזרה לאלפי תלמידים ותלמידות למצות את היכולות שלהם, לבנות ביטחון בידע שלהם ולהגיע להישגים גבוהים בלימודים. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה פדגוגי עם צוות המורים של בתי הספר רמון ובגין.

הרשמו אונליין והבטיחו את מקומכם

מנוי קבוע של שיעור שבועי במשך שעה וחצי בעלות 485 ש"ח לחודש

הלקוחות של מטיק מספרים

רוצים לדבר איתנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם